Hakkımızda

Biz Kimiz ?

HMK Yapı Dizayn

2012 yılında başladığımız mimari ve 3D proje tasarımı serüveninde birçok inşaat şirketine rehberlik ederek sektörün gelişmesi adına çıktığımız bu yolda onlarca projenin altına imzamızı attık.

Zamanın Değerini Biliyoruz

İnşaat piyasasında; yapılan işlerin müşterinin programını bozduğunu, işlerin zamanında bitmediğini ve buna eş değer olarak müşterinin bütün işler ile tek tek kendisinin uğraştığını gördük. Bu konuya farklılık getirerekTadilat/Dekorasyonda butik projeler ile başlamak üzere Temelden Çatıya ekiplerimizi oluşturup hizmet vermeye başladık.Müşterilerimize verdiğimiz hizmetlerde Tarih ve Yapılacak işler konusunda verdiğimiz sözden erken tarihte işlerimizi bitirerek mutlu müşteri vizyonunu kazandık.

Neden Farklıyız?

Usta ve Ekip Seçimlerimizi yaparken titiz bir çalışma yürütüyoruz. Her usta her konuda iş yapabilir, fakat biz her işin uzmanı tarafından yapılması gerektiğini düşünüyoruz. Uzman usta problemsiz işin anahtarıdır. Bunun yanında mekanınızda yapılacak olan işleri uzman ekibimiz tarafından projelendirerek işin sonunu gösteriyoruz, böylece olabilecek en ufak bir aksaklığın ve hatanın önüne geçmiş oluyoruz.

Aracı Değil Yükleniciyiz

Tadilat/Dekorasyon alanında hizmet veren birçok kişi/kurum aracılık pozisyonunu seçerken, biz işin çizim ve tasarımı ile işin mutfağındayız. Tadilat/Dekorasyon ihtiyaçlarını çizimden ustaya aktararak malzeme detayları ile birlikte işin sorumluluklarını yükleniyoruz. Sizlere de baştan yaratılmış olan mekanların keyfini sürmek kalıyor.